Tu jesteś: Strona głównaO nas
Pobierz najnowszą wersję flashplayer'a Flash

Firma Kapitan Navi powstała w 1999 r. Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji delikatesowych przetworów śledziowych, które cieszą się uznaniem wśród odbiorców z Polski, Niemiec, Danii, Słowacji i Czech.

Celem firmy jest dostarczanie produktów najwyższej jakości, spełniających oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Aby im sprostać w 2006r. oddaliśmy do użytku nowy zakład przetwórczy w Trzebiatowie, który wyposażony został w nowoczesne linie technologiczne. W kolejnym roku wdrożyliśmy dwa międzynarodowe standardy jakości w branży przetwórstwa spożywczego: IFS i BRC. Są one gwarancją dostarczania przez naszą firmę bezpiecznej żywności. Obecnie spełniamy rówież wymagania zrównoważonego rybołówstwa co potwierdza certyfikat MSC.

Podstawą sukcesu firmy Kapitan Navi jest ciągłe doskonalenie i dostosowywanie produkcji do rosnących wymagań rynku i potrzeb klientów. Codziennie czerpiemy inspirację z wieloletniego doświadczenia zdobytego na rynku przetwórstwa rybnego, by zapewniać naszym klientom produkty najwyższej jakości o wyjątkowym smaku.

Elżbieta Stramek i Waldemar Karpiński